Porządkowanie przestrzeni

Z tymi porządkami to różnie bywa… wiadomo. Ja zazwyczaj porządkuję przestrzeń tam, gdzie bałagan akurat mnie najbardziej irytuje. Ostatnio trafiło na biżuterię. Kolejny raz nie mogłam rano znaleźć pierścionka, na który miałam ochotę i kolczyka do pary. Wrrr!

Kiedyś przechowywałam biżuterię w oryginalnych opakowaniach, ale otwieranie i zamykanie kolejnych pudełeczek w ferworze porannych przygotowań powodowało… hmmm, nazwijmy to „nagłym pogorszeniem nastroju”. Potem przestałam te pudełeczka zamykać, więc ich zawartość zaczęła się przesypywać i ginąć w tajemniczych okolicznościach.

Postanowiłam więc uporządkować swoją skrzynkę z biżuterią. Sami Państwo przyznacie, że najwyższy czas był…

Najprościej było z pierścionkami – wykorzystałam do tego biżuterniki w kształcie kotów, dostępne w home&you (http://home-you.com/pl/)

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U mnie kocurki wyglądają tak:

Do uporządkowania kolczyków postanowiłam użyć resztek gąbeczek z pudełek na biżuterię:

Teraz moja skrzynka na biżuterię wygląda tak:

Nie jest może idealnie i szczególnie pięknie, ale mam poukładane kolczyki, które najbardziej lubię i najczęściej noszę. A przy okazji kilka innych drobiazgów.

Nadal brakuje mi miejsca i pomysłu na wygodną ekspozycję łańcuszków, etc, ale powolutku kolejna przestrzeń wygląda lepiej i jest bardziej przyjazna dla użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>