Taśmy Tchibo – cd

Jakkolwiek hasło „taśmy Tchibo” brzmi nieco szpiegowsko, chcę wszystkich Państwa uspokoić – planuję kontynuować wątek o sposobach na wykorzystanie wspaniałych, kolorowych taśm samoprzylepnych Tchibo, o których już pisałam.

Dziś wersja oszczędna czasowo, dająca delikatną zmianę, smaczek we wnętrzu. Do stosowania, gdy ma się niewiele czasu na duże zmiany, a także brak sił i chęci na karkołomne przestawianie mebli.

Taśmy, o których mowa można śmiało wykorzystać w ozdabianiu mebli, co nada – nawet prostym meblom – indywidualny charakter. Poniżej zdobienie brzegu biblioteczki. Muszę przyznać, że jest to zmiana, która mnie cieszy, ale mój mąż zauważył ją po mniej-więcej trzech miesiącach :-)

     Ozdobiłam też niepozorną półeczkę.

 

 

A najfajniejsze w tych taśmach jest to, że można je zawsze odkleić, przykleić inne, albo inaczej. Nie jest to zmiana trwała, ale cieszy oko. A cieszy tak długo, dopóki… cieszy. Jak się znudzi, można się jej szybko pozbyć.

Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>